Mitä viikko ohjelmaan lisäksi

ti step aerobik
to body bump ja la kuntosali. riittääkö lenkeily välipäiviksi vai pitäisikö vielä jotain muutakin? tavoitteena kiinteämpi ja lihaksikkaampi vartalo sekä kohentaa kuntoa.
ei painonpudotus tarvetta
1184
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Voit tosin lenkin jälkeen aina tehdä esim. 200 keskivartaloliikettä. Keskivartalon lihakset on sitkeitä ja niitä voi huoletta harjoittaa vaikka joka päivä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kunto nousuun kirjoitti:

ti step aerobik
to body bump ja la kuntosali. riittääkö lenkeily välipäiviksi vai pitäisikö vielä jotain muutakin? tavoitteena kiinteämpi ja lihaksikkaampi vartalo sekä kohentaa kuntoa.
ei painonpudotus tarvetta

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu