Exel Electra 3.4 Dual

Onko Exel Electra 3.4 Dual Hyvä maila??? olen itse hankkimassa sellaista.
4794
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Juu...
Kylhän toi näyttää hyvältä=)
Ehkä mun makuun liian jouska mut se on mun mielipide=)
Osta jos tun tuu hyvältä ite ostasin jos ois rahaa ja tarvetta=)

Äänestä

kyllähäse näyttää hyvältä mut ei se siitä katota et onko kaunis vai ruma maila..

Äänestä

musta ei kannata ostaa. exelin mailat on heikkoa tekoa
ja kaverilla on tollanen electra sen paino piste on siellä alhaalla ja itse en tykkää tuollasesta. mailalla on hankalaa leipoa syöttää laukoa.. suosittelen itse fatpipe doggy 33 joka on halpa ja hyvä.. viimekautena tota exeliä meni 7mailaa vuosi.. paskaa kamaa

Äänestä
  • ei ole kokemusta tuosta electrasta, mutta itse olen pelannut doggy33 ja pidän

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ELECTRA??? kirjoitti:

Onko Exel Electra 3.4 Dual Hyvä maila??? olen itse hankkimassa sellaista.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu