Tämäkin on luonnollista.

http://www.tekniikkatalous.fi/doc.te?f_id=1247189


Sika on sitä mitä sekin syö ja sitä on sian syöjäkin.
3234
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

sperma tulee huonoksi soijalla...

hyvin on silti esim. japanilaiset ja kiinalaiset lisääntyneet, jos vertaa vaikka suomalaisiin.

Äänestä
  • MONIPUOLISESTI.

    Äänestä

naisten vika piHtaavat pillereiten kansa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


EI yksipuoliselle ravinnolle! kirjoitti:

http://www.tekniikkatalous.fi/doc.te?f_id=1247189


Sika on sitä mitä sekin syö ja sitä on sian syöjäkin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu