Minä harrastan sellaista vesijuoksua, etä laitan kumpparit ja kurahousut jalkaan ja sitten lähden juoksemaan pellon laitaa ja maantien laitaa, välillä ojan pohjaa pitkin. Sitten vaan kotiin tultua ensin puutarhaletkulla vaatteet puhtaiksi, sitten itse suihkuun, ja painoakin on joskus hävinnyt hien muodossa puoli kiloa jos on oikein pitkän lenkin tehnyt.
Siinä teille vesijuoksua, tervetuloa mukaan ens kerralla.
vesijuoksua
harrastan, joo
0
672
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614348KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1433087Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo472398Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?462323- 971961
- 241883
- 281596
- 221574
- 1491402
- 341233