Voimistelu on IHQDAAA

Niin se vaan on. ihana liukua kevyesti Spagaattiin ja Sivuttais-Spagaattiin ihan koska vain..
3610
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mukava juttu, etä olet itteäs miellyttävän lajin löytänyt! 8)

Äänestä
  • ihana kun ei reeneissä koskaan saa spagua pohjaan, vaan vähän yli puolenvälin ja sekin sattuu niin €&/¤#..

    Äänestä

no vittu jee!
ja muuten ihan vaa tiedoksi että se sivuttais spagaatti on "sivari"-sivuspagaatti :D
LoL

Äänestä

Kommentoi aloitusta


NotkeaNaaras86 kirjoitti:

Niin se vaan on. ihana liukua kevyesti Spagaattiin ja Sivuttais-Spagaattiin ihan koska vain..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu