Nastat alle

Niinpäs mistä bigfootiin nastat, ja millaiset, kuka tietää?
4820
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

tuossakin ongelmassa. Isojalkaanhan käy normaali 28 tuumanen rengas ja tuohon kokoon löytyy myös nastoitettuja.

Äänestä

Mulla on bigfootissa Nokian w240 edessä ja w106 takana ja toimii hyvin jo toista talvea!

Äänestä

Nokia hakkapeliitta A10 jo toista talvea alla, ei yhtään sepelistä johtuvia tai muitakaan rengasrikkoja! Voin suositella! Itellä myös bigfoot :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


29 tuumaiseen kirjoitti:

Niinpäs mistä bigfootiin nastat, ja millaiset, kuka tietää?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu