Olkkajärven jää on taakse

;), morjens!
5434
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

hienoa että sinäkin ymmärsit sen, pässi.

Äänestä
  • suru on puserossa

    Äänestä

  • mökkiläinen läinen kirjoitti:

    suru on puserossa

    VITUTTAA KU EI PÄÄSE KELEKALA MÖKILE LIE KOKO TALVENA!!!! EIKAIT SOLE KOKO JÄRVEN JÄÄLE ASIAA??

    Äänestä

  • JUSTIINA kirjoitti:

    VITUTTAA KU EI PÄÄSE KELEKALA MÖKILE LIE KOKO TALVENA!!!! EIKAIT SOLE KOKO JÄRVEN JÄÄLE ASIAA??

    sinne mökille? Kaltaistesi turhanpäristelijöiden takia maapallo on voimistuvan ekokatastrofiuhan alla!

    Äänestä

  • uisit kirjoitti:

    sinne mökille? Kaltaistesi turhanpäristelijöiden takia maapallo on voimistuvan ekokatastrofiuhan alla!

    että tuo kelkkailu saastuttaa kovasti, mutta onse kyllä kivaakin. Ei voi mitään.. Mutta mie kaipaan lähinnä hiihtoretkiä olkkajärven jäälle.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jäänyttä elämää. kirjoitti:

;), morjens!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu