Onko joku ostanut tämän taitettavan biliksen http://www.ilmakiekko.fi/shop/kauppa6/products.php?&action=show&id=2242&show=all olisi vaan pöytä hakusessa ja tämä tuntuu olevan aika kätevä ja pituuskin melkein 2metriä eli ei ole mikään lelu varmaan.
Kaverini kävi katsomassa sitä tuolla liikkeessä ja ainakin hän piti sitä ihan hyvänä/tukevana, mutta olisko jollakin käytännönkokemuskia siitä?
Edullinen biljardipöytä / kokemuksia
bilis2008
2
1702
Vastaukset
- The Rat
On se lelu. Usko pois... Onpahan vain vähän isompi lelu. :)
"Peliala silti normaali". "183 x ...". Paino 49 Kg.
Ysijalkainen pöytä lienee luokkaa kolme metriä pitkä, joten ei tuo ihan normaalilta kuulosta. Painosta päätelle vaneria tai lastulevyä pinta.
Suoraan sanottuna, voihan tuolla lapset leikkiä. :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 16457
- 10412
- 16347
- 3341
Mies mä oon ihan helppo
Miehelle johon oon ihastunut. Olen harvoin ihastunut, mutta suhun olen. Ei tarvitse kuin pyytää, niin...13206- 1103
- 090
Mies olen aika erakko nykyään
Vanhentunutkin olen muutamana viime vuonna parikyt vuotta. Kun en ennenkään kelvannut, niin tuskin nytkään kelpaan. Lisä090Kuinka moni palstalaisista on näin hyvässä kondiksessa
76-vuotias rokkari Rick Springfield esittelee elämäntyyliään : https://www.youtube.com/watch?v=GbxHuNy6d68367- 161