Antakaa kemppaan jääneille mummuille hormoonihoitoja ja jäpikää ne tiineiksi että saatte väkiluvun nousemaan ja pidettyä koulut lämpiminä!! Jos jotain ei tehdä ne ainoatkin koulut suljetaan oppilaiden puutteessa.
Mummuille hormoonihoitoa !
Tehkää jotaki
9381
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
käytte täällä jäpimässä ja tuotte kaikenmaailman
tauteja tänne,jäpittteleppä siinä sitten.
Me naidaan täällä etelässä teiltä tänne muuttaneita nuoria naisia, sinne on jääneet vain mummut! Jos teillä ei itellä mopo keuli runsaasta alkoholin käytöstä johtuen niin käyttäkää spermapankin palveluja.
tarpeeseen, lapissa joutuvat puutteessa elämään!
voi raukat!
naimiset...taitaa teidänki naiminen olla, että ku kerran viikossa konttaa akan yli niin, että kummallaki on tukkasekasin...muutenko etelänakat tänne pohjoseen ittiään toisivat tarjolle, jos kotona olis panomies. Sen ku sais nuo etelänpellet tajuamaan ettei tytöt tykkää, jos lerppaa vejellään vain pitkin vakoa.
Alkoholinhuuruinen elämä on tehnyt kemijärviläisistä eunukkeja jo nuorena. Etelän akat käy lapissa naimassa TOISTEN ETELÄLÄISTEN KANSSA, ei lappilaisten!!
Lapinmies on kovaa valuuttaa tuntureissa kiima-aikana, sehän on elokuusta toukokuuhun (sitten met kalastamma ja lepäämmä)!
Puhun muuten 20v kokemuksella, sillä kiiman määrällä lämmittäisi puoli suomea, ei tarvita uutta ydinvoimalaa!
Etelän ämmät tulevat tänne takapuoltaan jakamaan ja etelän äijät leuhkimaan rahoillaan. Kuiteskin on niin, että visa-laskuja maksellaan vuosi ennenkuin velat on saatu maksettuja ja ne etelän ämmät halajavat tänne aina uudestaan, ilman äijiään!
ette usko niin tiedustelkaa vaikkapa tunturikeskuksissa työskenteleviltä henkilöiltä mitä se kiima-aika tuntureissa oikein on?
Nääs ovat asiantuntijoita kaikki (eikä yhtään negatiivisessa mielessä)
Siellä ne kosteat odottelevat