Pöllirekatkin joutaa kieltää

pitää renkaan pultteja kireällä.
Lapin tiet sopimattomia pöllinajoon ja rekan kuski sopimaton pölliauton rattiin. Kyllä jos on huolellinen niin eivät renkaat lentele ihmisten päälle.Tässä tapauksessa vielä kaksi.Sopiva auto kuskille olisi plastexin muovinen polkuauto kärrillä varustettuna
2195
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

joo, yleistä vaan, sehän on aina tapana näillä keskustelusivuilla. tuotahan sattuukin jokapäivä kaikille pöllirekoille, joo-o.
vittupää.

Äänestä
  • sattua,,koskapa se voidaan eliminoida,,,täysin,,
    joo se polkupölliauto ukolle vain

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kun ei osata kirjoitti:

pitää renkaan pultteja kireällä.
Lapin tiet sopimattomia pöllinajoon ja rekan kuski sopimaton pölliauton rattiin. Kyllä jos on huolellinen niin eivät renkaat lentele ihmisten päälle.Tässä tapauksessa vielä kaksi.Sopiva auto kuskille olisi plastexin muovinen polkuauto kärrillä varustettuna

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu