Millä tyylillä on mukavin tai tehokkain vesijuosta. Harpotteko jalat jäykkänä vai ehkä juoksette perinteisellä tyylillä. Vieläkö olisi muita tyylejä ? Itse juoksen kahdella em. tyylillä uutta voisi kehitellä.
Tyyli
lohikala
1
939
Vastaukset
- Ad Scientum
Kai idea olisi, että mahdollisimman suuret lihasryhmät osallistuisivat juoksuun. Jos jalan liike on mahdollisimman laaja, niin selkä, vatsa, reisi, ja pakaralihakset osallistuvat mahdollisimman laajasti liikkeen muodostumiseen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 94914
Tunnusmerkkejä Kaivatulle
Jotain mistä toinen tunnistaa. Täällä vaalea nainen kaipaa miestä jolla vaaleat hiukset ja asuu maalla. Pelataanko kortt54858Oletko nainen enää täällä?
En ole tunnistanut kirjoituksiasi hetkeen. Ainoastaan yhdessä neutraalissa ketjussa, missä ei ollut kyse tunteista. Hyv61788Miehen ja naisen ystävyys
Mitä järkeä on miehen ja naisen ystävyydessä jos toinen ajattelee toisesta enemmän= on rakastunut ja toivoo yhdessä oloa141698- 65665
- 78521
- 39498
- 40486
Pyydetään tiedonantoa "hyvinvointitalo"-hankkeen nykytilanteesta
ja aikataulusta. Odotetaanko uutta hallinto-oikeuden päätöstä. Hallinto-oikeushan antoi teknisenlautakunnan lupajaosto86467Olit kyllä niin
Tunnekylmä lopussa että ei ole paluuta enää niihin rakkaudentunteisiin joita joskus koki44467