parasta luomua

parasta luomuruokaa on paskapötkö naisen pyllystä suoraan suuhun nautittuna! kyl se niin on.
2617
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ei ole olemassa mitään "parasta löuomussa"; kaikki luomu on valmistettu karjanpaskalla ja siksi se sillekin maistuu. Luomussa on hyvää vain sen hinta, mutta rahansa voisi käyttää hyödyllisemmin vaikkapa lahjoittamalla ne vaivaisille hyväntekeväisyyteen.

Äänestä

No luomusedällä on sitten varsin erikoiset kulinaristiset nautinnot :D Tai sitten luomusetä on vielä niin nuori, ettei joko muista tai ole koskaan maistanutkaan, OIKEAA suomalaista ruokaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


luomusetä kirjoitti:

parasta luomuruokaa on paskapötkö naisen pyllystä suoraan suuhun nautittuna! kyl se niin on.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu