Kuunnelkaapa

MARMORITAIVAS!Kaunista musiikkia!
5910
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Minusta hänen äänensä on häiritaevän lapsenomainen.

Äänestä
  • Olipa kauniit sanat,vain tuuli puhaltaa.

    Äänestä

Jaksa veisuuta kukaan kuunnella, höh

Äänestä
  • Meinaan että se on sitten kumma kun joku artisti laulaa jonkun laulun ja kuuntelija tavallaan omii sen esitäjälle. Erittäin harvoin säveltäjä ja saoittaja on itse esittävä artisti.
    Niin tässä Kurkelankin tapauksessa. Ei sanat eikä sävel on häen aikaansaannostaan. Vain tuo lapsenomainen esitystyyli.

    Äänestä

  • ällitälli 6 kirjoitti:

    Meinaan että se on sitten kumma kun joku artisti laulaa jonkun laulun ja kuuntelija tavallaan omii sen esitäjälle. Erittäin harvoin säveltäjä ja saoittaja on itse esittävä artisti.
    Niin tässä Kurkelankin tapauksessa. Ei sanat eikä sävel on häen aikaansaannostaan. Vain tuo lapsenomainen esitystyyli.

    En ainakaan minä,parenpaaki vois ehottaa eikö juu
    Mikä on sun ihanne musa,kuunnellaan !!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Johanna kurkelan kirjoitti:

MARMORITAIVAS!Kaunista musiikkia!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu