Eilistä Yle teeman Rasismin historia ohjelmaa katsoessa tajusi kuinka älykkäitä valkoiset ihmiset oikein olivatkaan 1800-luvun lopulla 1900-luvun alussa. Sittemmin valkoinen rotu on rappeutunut ja tyhmentynyt oikein roppakaupalla.
Nyt olisi korkea aika palauttaa vanhat opit parrasvaloihin ja antaa eugeniikalle synninpäästö ja palauttaa se takaisin ansaitsemalleen paikalle tieteen kärjessä.
http://fi.wikipedia.org/wiki/Eugeniikka
Nyt olisi korkea aika palauttaa vanhat opit parrasvaloihin ja antaa eugeniikalle synninpäästö ja palauttaa se takaisin ansaitsemalleen paikalle tieteen kärjessä.
http://fi.wikipedia.org/wiki/Eugeniikka
Vastaukset 3
Vanhimmat
"Rasismianalyysin voi hyvin päättää vuosisadan vaihteen USA:n lehdistössä yleisesti käytettyyn sanontaan: "Suomalaiset ovat täysin kyvyttömiä omaksumaan sivistyneen yhteiskunnan sääntöjä. Mutta heidän tekemänsä työ tuottaa hyötyä valkoiselle miehelle!"
Tähän totuuteen ei liene enää mitään lisättävää."
http://anarkismi.net/kapis/10rasismi.htm
Jalostaminen on aivan turhaa. Se ei johda kuin geenipoolin heikkenemiseen.
Siten on hyvin ironista että ihmiset jotka yrittävät parantaa perimää loppupeleissä heikentävät sitä vielä enemmän.
Summa summarum: Eugeniikka johtaa rodun rappeutumiseen, non vice versa.
Voittaa ei voi, tasoihin ei voi päästä. Eikä keskenkään voi jättää.
Evoluution ymmärretään väärin. Tätä todistaa mm. Eugeniikka. Ei roplaamalla tule kuin kusipäisiä kakaroita...
Olisko linkkiä antaa väitteesi tueksi?