Niin mun mielipide on pikku g:stä se et te kaikki ketkä haukutte sitä ootte vaan kateellisii ku se menestyy niin hyvin ja vie kaikki 13-16wee likat teiltä niin teitä vaan vituttaa ite en kuuntele pikku g:tä mut en myös haukukaan sitä. Jokaisella on oikeus tehä mitä lystää ja pikku g on valinnut räppäyksen noin nuorena.
Kaikki Pikku G vihaajat tänne
50Cent
16962
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
Vihdoinki tääl on joku joka ei hauku sitä, ja jolla on samanlaiset periaatteet ku mulla!!! toi otsikkko johtaa aika harhaan... mut se on vaan hyvä asia. :) jatka samaan malliin, hyvin menee... :)
Kyllä se pentu pomppii Suomen listoilla pikkutyttöjen avustuksella, eikä musiikillisilla lahjoilla! Oisko tässä syy miksi sitä vihataan, jos olisin kateellinen, niin ansaitsisin kuulan kallooni!!!
Subutex sen sano, ku se mato on listoilla hypen takia, ei taitojensa. RDN on leiponu siitä itelleen rahamagneettia ku ei oo fyrkkaa vähään aikaan tippunu tarpeeks.
En usko että on kateellisii,tai pelkää että se vie 13-16wee kimmat,koska mä uskon että se EI ota tyttöfrendii,se on julkkiksille aika hankalaa..Yx vihaamisen syy vois löytyy siit ku se laulaa mm. "kun mä oon mikis,nii kaikki baunssaa" tai "et oo eka joka haluu pussaa,mee jonon perälle venaa nimikirjotusta"..
NII PIKKU G ON VAIN KAUPALLISTA PASKAA! SANOIT SEN JO IHAN ITSE!
tyypillistä huomionkipeyttä tuoki. kasvakaa aikusiks.
Näin sanoo pikkutyttö, joka kuuntelee Pikku G:tä. No onneksi sinäkin kasvat ja muutaman vuoden päästä et enää muista koko pojua!
Yeh, vuoden päästä joku kirjottaa tänne "muistaako joku sitä pikku keetä?" Suomen höpövaltio meni ihan sekasin ku huomattiin tämä mato yhtäkkiä listoilla. kaikki ylistää yhtäkkiä, well aight ei kaikki. Lehdet ylistää et se on ollu RZAn kans samas studios, veikkaan et RZA ei toiste tuu. Ja paras mitä luin; "Nyt vain odotellaan että koska tämä nuori lahjakkuus levyttää itsensä Eminemin kanssa"
I mean c'mon! Dude m haluun ensinnäkin nähä ku toi vetää freestylen enkuks livenä et uskon et se on sen vetäny.
Ja lahjakkuus? Lahjakkuus on siin et RDN huomas nuoren rahanlähteen. Sääli et ne onnistu.
peace
C
sinähän tässä voisit aikuiseks kasvaa........
Kasva ite! haista vittu... en tiiä ees kuka ku et ihtelles nimimerkkiä keksi. maailma ois just paljo parempi ilman tuommosia ns. euroopanomistajia. joten vedä käteen. mun ei nääs tartte!
mun nikki on vamraa se "..........."...tiiätkö edes mitä "vittu" tarkottaa????.....ja aivan mä oon euroopanomistaja ja 1000 kertaa parempi ihminen ku sä...............ehkä sun ei tartte vetää kätee, mut vittuako mä välitän....mun ei sentään tartte synnyttää jotain kakaroit taikka käytää meikkii että näyttäisin hyvältä......
voi vitun horoperse! sano missä sä asut ni mä voin vaikka ettii sulle lähimmän mielisairaalan johon sitte semmoset kivat valkopukuset miehet tulee hakemaan pikku pistepistepisteen!! nimittäin sinne sä kuuluisit! kuule ilman naisia säkään et ois tässä maailmassa!! mut sut kyllä äitis ois saanu olla synnyttämättä.
Pikku G ei ole lahjakas, sen kaikki tietää. Eihän ole Gimmelinkään tytöt, mutta silti ne menestyy. Sellasta sattuu. Huonotkin pärjää. Sellasta on elämä.
Pikku fääg, oot häpeäks hopille
sun riimit on nii wäkkei ettei ne kelpaa ees tautisille...
Nytku katoin noita rap&hiphop juzkii,nii toisix enite on luettu Kaikki Pikku G vihaajat tänne
nii et mitä siit vois päätellä?:)
minkä ikäinen olet???....kirjotuksesta päätellen joku 13 - 15 kesäinen