Onnela tulee Kemiin

Sedu on käynyt Kemissä katsastamassa sopivia
tiloja ja suunnitteella on yökerho Onnelan avaaminen kesän aikana.

Hyvä, että saadaan kilpailua Merilappiin !
82416
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Standardisoitua muovijuottolaa muovi-ihmisille Kemi kaipaakin. Miksi helvetissä joka kylässä pitää olla täysin samanlainen baari? Sedukoskiset pitäisi muiluttaa Venäjälle.

Äänestä

kyllä harvinaisen perseestä...tylsä laatikko eikä yökerho ole mielestäni vaalea!! Kyllähän sillä ei tee mitään...

Äänestä

taasko joku nakkas pääsiäis-sammakon suuntansa tänne?Ei kauankaan aikaa ku oli sama juttu täällä,täyttä feikkii,luuleeteko vaan ,että Sedu tulee tänne?Hyvä etukäteinen aprilli-pila,jeeeeeee..............

Äänestä
  • ikinä. Perseestä nuo etelän ääliöiden ketjubaarit.

    Äänestä

hyvää ja ilmaista mainosta se sedu ainaki näillä ääliöitten kirjoituksilla saa!

Äänestä

Taasko tätä samaa paskaa jauhetaan..tosta on huudettu jo varmaa viimiset 2vuotta et onnela tulis muka kemiin,mut ei oo vielkää näkyny..v*tut se tänne tuu,ei tääl riitä ees asiakkaita pitään sitä pystyssä..

Äänestä

Onnela ei ole tulossa Kemiin.

Äänestä

hohhoijaa........

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Uusi yökerho kirjoitti:

Sedu on käynyt Kemissä katsastamassa sopivia
tiloja ja suunnitteella on yökerho Onnelan avaaminen kesän aikana.

Hyvä, että saadaan kilpailua Merilappiin !

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu