Oletko tyytyväinen heppiisi ja sen toimivuuteen? Oletko koskaan ajatellut suurennusleikkausta tai muuta vastaavaa? Onko ollut kauheasti suorituspaineita? Mitä jos ei ole ottanutkaan eteen?
Onko kellään kokemuksia viagrasta?
Onko kellään kokemuksia viagrasta?
Vastaukset 2
Vanhimmat
Ei ole leikkaukset käyneet mielessäkään. Ei oo ollu suorituspaineita sen ihmeemmin. Jos ei oo ottanu eteen, ni sitte on ollu liian kännis, tai sitte on muuta mielessä, eikä seksi kiinnosta ja se, että seksi ei kiinnosta ei tietenkään tarkoita, että eikö nainen kiinnostais, vaan pelkästään seksi ei sil hetkel kiinnosta, vaiks joku nainen sellasesta voi itteensä ottaaki.
Ei oo kokemuksia viagrasta.
Yleisesti ottaen hyväksyn itseni sellaisena kuin olen enkä murehdi asiaa. Toki voisin olla lihaksikkaampi, komeampi, isomunaisempi jne, mutta kuin en ole ja tällaisena on pärjättävä. Ja hyvin olen pärjännytkin.
Suorituspaineitakin on joskus ollut eikä aina ole eteen ottanut, mutta elämä on aina jatkunut ja ymmärtäväiset naiset ovat antaneet mahdollisuuden uusintaan paremmalla onnella. Viagra ei kuulemma auta, jos ajatukset on jossain muualla kuin seksissä ja kumppanissa. Kestostondiksen saa lukemani perusteella väkisin vain pistoshoidolla.
Ja suurennusleikkaukset ovat hulluinta, mistä olen kuullut. Minä ainakin pelkäisin jonkun menevän pieleen. Että vaikka kokoa tulisi lisää, niin toimivuus kärsisi.