Belgialainen sanomalehti La Libre Belgique kertoo, että Bryssel muuttuu muslimienemmistöiseksi seuraavan kahdenkymmenenvuoden aikana!
Tätäkä me haluamme? Se ainoa yhteiskuntajärjestyksen muoto, joka maailmassa on kyennyt vaurautta ja hyvinvointia tuottamaan, on vaarassa tuhoutua! Ei kannata tuntea vahingoniloa; Mitäs me prysseleistä. On muistettava, että Suomessakin islamilainen nimi Mohammed, eri variaatioineen on jo nyt nimilistan kärkisijoilla!
Kansan täytyy herätä ja sanoa jyrkkä EI; nykyiselle itseinhoiselle monikultturistamispolitiikalle!
Muuten nahkurin orsilla tavataan!
Bryssel muslimien haltuun
4
186
Vastaukset
- pikku olavi taas
vapisee fopioittensa kanssa. Et sitten ole huomannut vieläkään että sks.n polvihousu poikien jutut ei paljoa hetkauta oikeaa suomalaista.
- En ole
politiikassa nähnyt toista niin lapsellista ja itserakasta tyyppiä, kuin Ola.
Todellisten asioiden hoito vaatii paljon aikaa, mutta tämä "hirviö" viettää aikaansa nettiin kirjoitellen. minusta se on nyt jo muslimienemmistöinen.
- Ari Laakso
Freddyllä varmaankin asiaan on paras "näppituntuma".
Tuskin sielläkään tiedetään laittomasti maassa olevien määrää, joten sitä tuskin laskelmissa on huomioon otettu.
Surullista on että yksi eurooppalaisen kulttuurin ydinalue rapautuu hiljalleen. Syy on yksinomaan belgialaisissa itsessään. Valitettavasti.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nato kaatamassa Petterin haaveileman Tunnin junan?
Nato edellyttää pohjoisessa Jäämereltä Rovaniemelle saakka kapearaitesta suoraa rautatieväylää, joka maksaa paperirahaa,634878Puoluebarometri: Marinin hallituksella 7 parasta mittaustulosta
Orpon hallitusta pitää huonona 2/3 kansalaisista, joka on aika hyvin linjassa hallituspuolueiden yhteenlasketun kannatuk283686Donald Trump pääsi samalle listalle Sanna Marinin kanssa
Eli vasemmistolaisen Time-median top 100 jännäihmisten listalle. https://time.com/collections/time100-next-2021/5937699223330- 782285
- 241889
Tekeekö hän
Tekeekö hän sinut h*lluksi ja millä tavalla? Uusi yritys, kun edellinen aloitus poistettiin.271551Laine voitti oikeudessa
Onnea Savonlinna! Laine voitti oikeudessa kuten arvelinkin ja lieköhän palaa valtaisuimelleen?401512Puistotyöntekijät
Miksi ei siivoojia näy. Näin hyvät ilmat. Voisi kerätä roskat. Onko rahat loppu. 🤔🤔🤔141403Grahn-laasonen taas todisti millaista porukkaa
kokoomusloiset ovat...työttömät jäävät kuulemma kotiin nukkumaan kun naapuri lähtee töihin...eikös taannoin kokoomuslois3131401Onko kaivatullasi iso ego? Entä sinulla?
Vaikuttaako jommankumman ego jotenkin siihen, että ette voi lähentyä?331300