hauskoi nimmarei täällä

gek-ko, rose, ratikkaankusin, lara, relaxed_eyes,
cookos, rapiskarpalo, kukkomies ym ym.

ihan tajutonta! mistä ne ootte ottanneet?
4304
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

ollaan kaikki täl palstal koko virtuaalimaailman eliittiä. Ei sitä tavallinen virtuaalivierailija voi edes käsittää.

Äänestä

MUlla vasta tajuton onkin.

*diggaa itsekin*

Äänestä

aikas naurettavia nuo rekatut onkin

Äänestä

tais vain tulla jostain,tykkään kyllä kookoksesta, bounty-suklaa, nam..

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


sivustaseuraaja kirjoitti:

gek-ko, rose, ratikkaankusin, lara, relaxed_eyes,
cookos, rapiskarpalo, kukkomies ym ym.

ihan tajutonta! mistä ne ootte ottanneet?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu