Runner's Worldia on nyt ryhdytty julkaisemaan suomeksi. Ei kovin hääppöiseltä lehdeltä vaikuta, pintakiiltoa ja suuri määrä mainoksia löytyy. Artikkeleissa ei ole mitään, mitä Juoksija-lehdessä ei olisi käsitelty jo tuhat kertaa aiemmin.
Iskelmälaulaja Kirka Babitsinia on haastateltu ja hän väittää olevansa ensi vuoden Tukholman maratonilla 1. suomalainen mieslaulaja, joka on juossut maratonin.
Jo on pollea väite!
Runner's World turha
Marski
1
235
Vastaukset
- MaratonGirl
Täytyy sanoa, että olen eri mieltä kanssasi. Toki lehti on erityyppinen kuin Juoksija, mutta itse olin ainakin positiivisesti yllätynyt.
Mielestäni lehdessä oli paljon kiinnostavia juttuja. Tuskinpa juoksussa niin suuria muutoksia tapahtuu, että joka lehdessä voisi aina kirjoitella uusia, ennenlukemattomia asioita. Itse aion ainakin jatkossa lukea molempia lehtiä. :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p626087Räppäri kuoli vankilassa
Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "813636Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä
Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella242761- 212239
No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen
Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol402185Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?1621853Kulukusuunnat
Eikö kuhmolaiset iha oikiasti tiiä kumpi o vasen ja kumpi oikia? Tuolla ku liikennemerkissä näkyy nuolet ylös ja alas, v61679Muusikko yritti tappaa kaksiviikkoisen vauvan
Karu epäily: Muusikko, 32, yritti tappaa kaksiviikkoisen vauvan Oulussa. IS:n selvityksen perusteella miestä ei ole syy85129281-vuotias Frederik avoimena - Ei omasta mielestä kelpaa tästä syystä realityihin: "Veemäinen..."
Junttidiscon kuninkaana tunnettu Frederik, 81, on esiintymislavoilla suvereeni tekijä. Mies on viihdyttänyt ympäri Suome201246- 281185