Kerro ja miksi.
Kenen kanssa treffeille
täältä? :)
341275
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 34
Vanhimmat
Hän on ihanan oloinen poika.
Haluan hänet!
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAH!!!
Minäkin tahtoisin sarvikuonokkaan..
Varasin, ehdin!!! :)
Baila! Baila!
ei kai häneltä seuraa puutu.
vaikka jotkut ilmeisesti niin kuvittelevatkin.
tämä vain on :) Tai mitä se haittaa, vaikka ei olisikaan :)?
vähän heittää nupissa mutta särky on poissa tota joo. Vau.
Emmämistään treffeistä tiijä, liika virallista. Mutta kränkyn kanssa menisin kyllä pussikaljalle jos se suostuu.
oho ehkä parempi mennä pitkälleen
se on palstan kovin Äijä. Ja mä tykkään äijistä oikein kovasti. Vois samalla muaki opettaa olemaan uudestaan Äijä.
kolmestaan pussikaljalle.
koska tahansa. Aika ja paikka niin mä oon siellä.
tänne Tampereelle. Jos et tänään kerkiä niin huomenna sitten.
te kumpiki niin kaukana? Sitte on pakko odottaa palkkapäivän yli. Rahat loppu.
Ehdottomasti toteuttamista odottava idea. Mennään johonkin nättiin puistoon pilaamaan maisema kilisevän muovikassin kanssa :P
hieno idea. Lähetään vaikka sinne Tampereelle pikapuolin ja etitään kaikista hienoin puisto.
Pitää vaan odotella että ilmat lämpenee. Oli meinaan aika vilposta kun käytiin ulkoilemassa koirien kanssa.
mitä olen vähän aikaa lukenut ihmisistä niin menisin Fredericon kanssa :) Vaikuttaa kivalta mieheltä :)
Fredu on ihana ja symppis tyyppi :).
Maikkarin sirpa vois olla passeli tavattava, luulen että olis livessä mielenkiintoisempi kuin netissä :)
Meinaatko sä että mä olen tylsä?
Kirjoita sellaista paskaa josta mä nautin netissä. Mutta epäilemättä olisit hyvää seuraa livenä.
Et tylsä vaan... ööö... mä olen hiukan rasistinen lukemisieni kanssa :)
jutut mulla on oikeessaki elämässä.
huteja. Skarppaa vähän, tiedämme kaikki että pystyt parempaan. Veikö provojen pompottaminen mehut? =)
Kysyttiin - vastasin.
Sä et nyt tajua muutamaa olennaista juttua tässä hommassa... :)
sitäpaitsi...
Provot pomppii edelleen.
Siihen on kaksi syytä. Eilinen Kukkosmyrsky näet aiheutti sen että vakkarit ei enää arkaile kirjoittaa koska yks laittoi homman niin täysin yli äyräiden. Se tarkoittaa että nyt normipuhe on todellakin ihan arkiparranpärinää.
Provot puolestaan odottaa jotain mihin tarttua, sitä kontrastia. Mutta kun kukaan ei halua viedä hommaa niin äärijuttuihin kuin mitä eilen tein niin silloin provoilla ei oo mitään mihin tarttua.
Sitäpaitsi
Nukuttuaan yön yli ja unissahan kukko kävi kepittämässä näpeille. Tänään provoaminen tuntuu jotenkin typerältä touhulta.
Miksiköhän?
Mut livessä juttu toimiikin eri tavalla. Siellä ollaan naamatusten eikä oo mitään "seuraava viesti" painikkeita. Silloin keskittyy toisen juttuihin ja homma ei ole pirstaleista.
Mä en jaksa lukea useimpia gekkosen palstajorinoita noin niinkuin esimerkinomaisesti sanottuna :D Sitten mua alkaa kiinnostaan kun alkaa mellastus... sitten on osuttu kultasuoneen... :)
Gekkolla ja Mallarilla on aina parhaimmat alotukset. Mä avaan ne aina.
Ja livenä mä olen vielä kestämättömämpi. Sillon on ne pissiseleet ja äänensävyt mukana. Taikka sitte mä kävelen ku Hynynen ja kiroon niin perkeleesti samalla kun huutelen hävyttömyyksiä ohikulkeville miehille.
Just ton takia siis sut kannattaiskin nähdä ;-D
Enkä tarkoita että olisit kestämätön. Monessa suhteessa sä oot mukavan oloinen. Muista nyt että mä oon se tyyppi joka osaa lukea rivien välejä enemmän kuin rivejä ;-D
sanoa varsinaisesti treffeille, mut ainaki cookoksen kans olis mukava käydä kahvilla.
Se on niin sinnikäski.
sitten kahvikupin ja munkin kera, hmmmm...kukahan se on sinnikäs :)?
mennä treffeille yhdenkään palstalaisen kanssa. En yksinkertaisesti koe siihen mitään tarvetta.
on helppo yhtyä.
Palstalla ei ole sellaista oikean ikäluokan vapaata naista kenet haluaisin tavata tosielämässä.
No, jos...ja jos....ja jos.....
Niin, nuo palstan herrasmiehet ois niitä joiden kanssa uskaltaisin ehkä ujouksissani jopa sen kahvikupillisen juoda.;)
Aurinko ja viilisniilis tietenki... Nii ja timanttia tottakai