Dimmu borgirin keikalle tulijat 24.10 pakkahuone

Onko ihmisiä tulossa dimmun keikalle tampereelle 24.10? Olisi mukava tietää kuinka paljon siellä on faneja ;)
5506
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

oltais tultu kaverin kans, mut ei saatu yöpymispaikkaa.. kun ollaan täältä turun läheltä. eikä siihen aikaan mee enää juniakaan..:(

Äänestä
  • Sillai hyvin vois päästä että menis sen jälkeen baariin ja sitte johonki snagarille syömään ja sitten jo pääsee aamujunalla kotiin.. Tai jotain

    Äänestä

on melkein loppuunmyyty eli on sinne varmasti pari faniakin eksynyt mukaan..

Äänestä
  • Olin kahen vaiheilla mut JEE,sain liput nyt jo loppuunmyytyyn Hesan keikkaan!

    Äänestä

Ostin jo heti liput..:D hehe..pakko nähdä, kun enennen ollut..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Dellamorte kirjoitti:

Onko ihmisiä tulossa dimmun keikalle tampereelle 24.10? Olisi mukava tietää kuinka paljon siellä on faneja ;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu