Hei kaikille biliksen pelaajille. Itse en harrasta taskubiljardia enkä muitakaan käsitöitä. Olen sitä mieltä ettei normaalin ihmisen tarvitse itseään hieroskella, sitähän varten on olemassa naiset. Itse olen selibaattimatkalla täällä Pattayalla eikä ole tullut mieleenikään harrastaa biljardia missään muodossa.
Hieman olen ihmetellyt miksi tämä biljardi aiheinen keskustelu käydään täällä urheilun & kuntoilun alla, ehkä joku viisaampi voisi kertoa.
Terveisin Pellervo Hollo ja B-patsas
Taskubiljardi
PellervoHollo
2
2436
Vastaukset
- h3Nkk@
yliarvostettua touhua! kuten viinaksetkin!
- olen ma
Taskubilis on mitä hienoimpia urheilun muotoja mitä maa päällään kantaa. Se voisi olla seuraava olympia lajikin.
Itse pelaan jatkuvasti taskibilistä. Suosittelen silloin käyttämään suoriahousuja, koska ne ovat ohuet ja näinollen tuntuma pelivälineisiin on loistava.
Suosittelen pelamaan porukassa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614408KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1523251Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo492524Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?522485- 1092207
- 241893
- 231652
- 301616
- 1611494
- 361265