Minä olen rakastunut yhteen naiseen! Se on minua varmaan 20v vanhempi, mutta aina kun näen hänet. rakastun häneen ihan kympillä!
Hän ei halua nähdä minua! Hän valitsi aamuvuoron!
Kerran kun nähtiin, hän katsoi minua suoraan silmiin! SE SATTUI!
Miksi olen liian nuori? Miksi hän on se minun sielun kumppani?
Sattuuu!
Yks hailee!
7
251
Vastaukset
sun tekis mieli vaan koittaa sitä. Tai sitte se on vaan hyvä siinä mitä se tekee.
- ehkäpä.
se onkin mies. Pukki vaikuttaa sudelta lampaan vaatteissa.
ehkäpä. kirjoitti:
se onkin mies. Pukki vaikuttaa sudelta lampaan vaatteissa.
Samanlainen hörhö kuin kaikki muutkin ihastuessaan. Oli sitte mies tai nainen.
- ja pahasti
relaxed_eyes kirjoitti:
Samanlainen hörhö kuin kaikki muutkin ihastuessaan. Oli sitte mies tai nainen.
nuo naiselliset sanat sielunkumppanit jne..
käytätkö itse sellaisia? ja pahasti kirjoitti:
nuo naiselliset sanat sielunkumppanit jne..
käytätkö itse sellaisia?Aina ku oon luullu löytäneeni sielunkumppanin, ni se ei sitte kuitenkaan oo ollu sitä, jotta en käytä(ainakaan enää).
Eikä sil muutenkaan väliä ole. Kuhan vaan panee menemään.
- pusisukki
Luulottelet vaan. Sitä paitsi, miks joku 20 nainen edes huomaisi sua? Anna jo olla poeka :D
- ------
Jos olet mies, niin et rakasta. Haluat vain naida, joten "tunne" menee ohi, kun isket jonkun ikäisesi tyttösen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p475475Räppäri kuoli vankilassa
Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "612356Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä
Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella181880Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?1451771- 171595
No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen
Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol331543Kulukusuunnat
Eikö kuhmolaiset iha oikiasti tiiä kumpi o vasen ja kumpi oikia? Tuolla ku liikennemerkissä näkyy nuolet ylös ja alas, v5138881-vuotias Frederik avoimena - Ei omasta mielestä kelpaa tästä syystä realityihin: "Veemäinen..."
Junttidiscon kuninkaana tunnettu Frederik, 81, on esiintymislavoilla suvereeni tekijä. Mies on viihdyttänyt ympäri Suome171117Muusikko yritti tappaa kaksiviikkoisen vauvan
Karu epäily: Muusikko, 32, yritti tappaa kaksiviikkoisen vauvan Oulussa. IS:n selvityksen perusteella miestä ei ole syy771088Joutuuko Suomi24-palvelu taas oikeuteen ?
Nämä Purraa ja Perussuomalaista johtoa pedofiilian suojeliana pitävän kirjoittajan viestit eivät vain poistu täältä. Se2231021