http://www.johnnyleeclary.com/manson.htm
Tsekatkaa toi! Siis ei jumalauta miten joku voi uskoo tollasta paskaa! LOL!
Eka kerta ku eksyin tonne meinasin kuolla nauruun. Siis sen tyypin mielest Manson on joku ultimatepahis joka pitäs pistää purkkiin ja kiduttaa kuoliaaks ja lausuu amenet perään.
Böö, mullakin on mustat vaatteet ja mustaa kynsilakkaa ja Manson -paita! Varokaa prkele! :D
Ja tiedätteks miks se ei tykkää kristinuskost? Siis lukekaa vaikka vaan wikipediasta, kyllä mustakin olis tollanen tullu jos vaan maailmanloppuu ja kadotusta ois päähän paukutettu.
Marilyn Manson!!
5
930
Vastaukset
- Vortex
Melkosta paskaa kyllä, muistaakseni olen nähnyt saman höyrypään kirjoituksia/solvauksia muistakin vastaavista artisteista. Ja tuo että aletaan musiikkia tai sen tekijää syyttämään esim.kouluammuskeluista, on todellakin naurettavaa. Tekijöillä viiraa varmasti päässä jo valmiiksi melko pahasti... Esim. Slipknotia vastaan nostettiin syyte, koska yhdessä biisissä lauletaan: "I wanna slit your throat and fuck the wound..", ja sitten joku kusipää teki näin. Itse kyllä pari kertaa miettisin ennenkuin toteuttaisin tuon, vaikka biisissä näin "käskettiinkin" tekemään..
- Billy_Ray_Curys
Tulipas naurettua. Uskovaistenhan mielestä puolet maailmasta on pahasta, Harry Potterista videopeleihin. http://www.chick.com/catalog/tractlist.asp Suosittelen lukemaan yltiöuskonnollisia traktaatti-sarjakuvia tästä linkistä.
- god of fuck
Kismittää tos tyypis, mikä hitto se nyt olikaan, et se kyseenalaistaa muiden kristittyjen uskoa kertomalla, et jos ne ei vastusta bändiä nimeltä Marilyn Manson ja kaikkea mitä se edustaa ja bla bla, niin sitten ei oo oikea uskovainen. Omaan uskoon ei voi eikä saa asettaa ehtoja!
- Mirasii
pelastautukaa Mansonilta!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1913145
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.662822- 2032260
- 741896
- 1021803
Kesä, kesä!
Veikkaan, ettet juuri nyt ikävöi minua, ehket enää koskaan? Näkemättömyys on laimentanut tunteet, ja katselet iloisena k91721- 1081575
Miksi sanotaan että Suomella on suuri armeija, tykistö jne.
Asioita tarkemmin seuranneet tietävät että tuolla Ukrainassa palaa kuukaudessa sen verran mitä Suomella on kokonaisuudes2191186- 811140
- 951099