multa voi ostaa palloja ku palloja :) callawayt 1e/kpl. titleist proV / proVx1 1.5/2e kpl (riippuen monta ostaa. jos ostaa enemmän nii hinta on alempi :) ) ja muut top flitestä dunlopeen ja wilson staffista niken golfpallohin :) . olen meinaan tuolla golfkentällä caddien hommissa ja palloja kun kerään rangelta niin sieltä löytyy täysin virheettömiä harha palloja viereiseltä väylältä :) :) ja sitten vielä että titleist proV:tä on tällä hetkellä n.20 kpl ja callaway:ta n.30kpl (on sinistä, punaista, harmaata, mustaa, vihreää ) ja muista palloja on tuommoinen reilu 200 tuossa jätesäkissä :D että eiku mailia tulemaan osoitteeseen [email protected] nii sovitaan paremmin ;) kuviakin voin pistää pallojen kunnosta jos epäilyttää ;) ja naarmuset/muuten osumaa ottaneet tottakai lähtee halvemmalla ;)
MYYDÄÄN GOLFPALLOJA!!!
Dommu
1
1360
Vastaukset
- kilpailija
Jos joku palloja tarvii, multa saa 60snt:n kappalehintaan. 200 löytyy, ja niistä ainakin 50 myyn hyvillä mielin pois. Hyväkuntoisia suuri osa, TF:n xl palloja ja titleistin palloja löytyy muunmuuassa.
Jos kiinnostaa:[email protected]
Helpoin kohtaamispaikka sankivaaran kenttä oulussa...
P.S. Löytyy myös käyttämätön S-Koon hanska (kaupanpäällinen ollut)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1603004
En kai koskaan saa sinua
Koska et usko että riitäisit minulle. Olet aina pitänyt itseäsi liian risana ja heikkona. Katkot korkeutesi, ja poraat k1541769Terveystalon lääkärit ylilaskuttaneet
Tämän pörriäiset osaavat, laskuttamisen. Terveystalo myöntää asian. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011134269.html "K1461734Saran ökytyyli käänsi katseita.
On nyt kyllä Sara kasvoistaan, kuvan perusteella todellakin pyöristynyt ainakin kuvan perusteella.1571570- 761502
Työttömille lusmuille luvassa lisää keppiä
Hallitus aikoo kiristää velvoitteiden laiminlyönnistä seuraavia työttömyysturvan karensseja ensi vuodesta alkaen. Hall3301376The Summit Suomi: Maxie avaa hyytävästä tilanteesta kuvauksissa: "Veri roiskui ja tajusi, että..."
Oletko seurannut The Summit Suomea? Tykkäätkö vai et tai mitä mieltä ylipäätään olet sarjasta? Moni katsoja on kaikonnut201238Tekisi niin mieli laittaa sulle viestiä
En vaan ole varma ollaanko siihen vielä valmiita, vaikka halua löytyykin täältä suunnalta, ja ikävää, ja kaikkea muuta m761200- 1581072
Miksi ihmeessä?
Erika Vikman diskattiin, ei osallistu Euroviisuihin – tilalle Gettomasa ja paluun tekevä Cheek251025