MYYDÄÄN GOLFPALLOJA!!!

Dommu

multa voi ostaa palloja ku palloja :) callawayt 1e/kpl. titleist proV / proVx1 1.5/2e kpl (riippuen monta ostaa. jos ostaa enemmän nii hinta on alempi :) ) ja muut top flitestä dunlopeen ja wilson staffista niken golfpallohin :) . olen meinaan tuolla golfkentällä caddien hommissa ja palloja kun kerään rangelta niin sieltä löytyy täysin virheettömiä harha palloja viereiseltä väylältä :) :) ja sitten vielä että titleist proV:tä on tällä hetkellä n.20 kpl ja callaway:ta n.30kpl (on sinistä, punaista, harmaata, mustaa, vihreää ) ja muista palloja on tuommoinen reilu 200 tuossa jätesäkissä :D että eiku mailia tulemaan osoitteeseen [email protected] nii sovitaan paremmin ;) kuviakin voin pistää pallojen kunnosta jos epäilyttää ;) ja naarmuset/muuten osumaa ottaneet tottakai lähtee halvemmalla ;)

1

1378

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • kilpailija

      Jos joku palloja tarvii, multa saa 60snt:n kappalehintaan. 200 löytyy, ja niistä ainakin 50 myyn hyvillä mielin pois. Hyväkuntoisia suuri osa, TF:n xl palloja ja titleistin palloja löytyy muunmuuassa.

      Jos kiinnostaa:[email protected]
      Helpoin kohtaamispaikka sankivaaran kenttä oulussa...

      P.S. Löytyy myös käyttämätön S-Koon hanska (kaupanpäällinen ollut)

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Tukalaa kuumuutta

      Tietäisitpä vaan kuinka kuumana olen käynyt viime päivät. Eikä johdu helteestä, vaan sinusta. Mitäköhän taikoja olet teh
      Ikävä
      43
      2997
    2. Ensi kesänä

      Näin kesän viimeisenä minuutteina ajattelen sinua. Olisiko seuraava kesä "meidän" kesä? Tänä vuonna ei onnistuttu, mutta
      Ikävä
      61
      2941
    3. Sinä, ihastukseni

      Mitä haluaisit tehdä kanssani ensimmäisenä?
      Ihastuminen
      42
      2357
    4. Tiedät ettei tule toimimaan.

      Mielenterveys ei kummallakaan kestä.
      Ikävä
      31
      1853
    5. Okei, myönnetään,

      Oisit sä saanut ottaa ne housutkin pois, mutta ehkä joskus jossain toisaalla. 😘
      Ikävä
      25
      1709
    6. Anne Kukkohovin karmeat velat ovat Suomessa.

      Lähtikö se siksi pois Suomesta ? Et on noin kar? mean suuret velat naisella olemassa
      Kotimaiset julkkisjuorut
      72
      1654
    7. Onko kaivatullasi

      himmeä kuuppa?
      Ikävä
      48
      1576
    8. Mihin hävisi

      Mihin hävisi asiallinen keskustelu tositapahtumista, vai pitikö jonkin Hannulle kateellisen näyttää typeryytensä
      Iisalmi
      77
      1255
    9. On jo heinäkuun viimeinen päivä.

      En taida nähdä sinua koskaan.
      Rakkaus ja rakastaminen
      36
      1236
    10. Lähtikö korvat

      puhtaaksi vaikusta?
      Tuusniemi
      79
      1070
    Aihe