Asunto Ivalosta?

Mistä löytyisi vuokra-/omistusasunto Ivalosta? Keskustasta ja mahdollisimman uusi siisti. Inarilaisessa eikä netissä näytä asuntoja olevan kovin paljoa tarjolla..
71995
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

pohjoisen LKV niin eiköhän sieltä jotain löydy.
Ja voithan kysäistä Inarin kunnasta myös.
Onnea etsintään!!!!!
ex-Ivalolainen

Äänestä
  • Minäpä käyn vilkaisemassa.

    Äänestä

tuohon valmistuu rivi talo n 1kk päästä siinä on myynissä viel yksi kolmio petsamon tie 48

Äänestä

Mulla ois tiedossa yksi. læhetæ emaili niin saat tietoa. NP

Äänestä

Lue Inarilainen 15.10.2008

Äänestä

Osaakohan joku kertoa, että onko jotakin sivustoa josta löytyisi myytäviä asuntoja?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


--- kirjoitti:

Mistä löytyisi vuokra-/omistusasunto Ivalosta? Keskustasta ja mahdollisimman uusi siisti. Inarilaisessa eikä netissä näytä asuntoja olevan kovin paljoa tarjolla..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu