..edelleenkin on ilmoitettava nyt, sillä se on nro 1: ristorante pinaatti pizza, 2. saarioinen jauheliha tai kinkkupizza..
Oikeesti..
paras pizza..
81631
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
7-8, saarioisten pitsalle arvosana o:lla eli täyttä ROSKAA!
erikoinen huumorintaju, kun väität, että Saarioisten roiskeläpät ovat jotenkin hyviä. Eivät ole edes syömäkelpoisia.
Enpä ao. tuotteista ole ainakaan enemmälti juttua mediassa ollut, että olisivat syömäkelvottomia. Mitä kukin niistä pitää on jo aivan toinen asia.
Mekanistisena ihmisenä et taida ymmärtää, että sana "syömäkelvoton" voi tarkoittaa myös muuta kuin siinä mielessä syömäkelvoton kuin esim. iso kivi, rautakisko tai suolahappo ovat syömäkelvottomia.
syömäkelvotonta?
Sitähän käytetään esim. etikan valmistuksessa.
Hintansa arvoisia, jopa se kasvispizza on erinomaista. Erilaista.
Sen sijaan niitten einespizza on vaihdettu huonommaksi kuin kauppaketjun tullessa Suomeen.
Paras valmispizza ja riittävän täyttävä, ei tarvitse edes juustoa lisätä kuten muihin pizzoihin.
ja cooperin jaksan 300m ja kolestrolini on 13,9, eli todennäköisesti kupsahdan sepelvaltimotautiin tai aikuisiän diabetekseen.
Mutta soWHAT on niin herkkuja että kyllä siinä hautaan etuillaan 30vuotta helposti:)