Mitä sanoo

3216
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kysymys kuuluu vain: Mitä sanovat huuhaa-hörhöt?

Ja vastaus kysymykseen menee pelkästään viihde-kategoriaan. Miten saatanan umpihulluja meidän umpihullut salkkarimme voivat olla? Vastaukset ovat hauskempia kuin yksikään vitsipalstan vitsi ikinä. Vai että "räjähdepurku". No, onhan noita kaiken maailman hihhuleita joka asiassa. Hohhoijaa.

Äänestä

  • joka jutkulle: kirjoitti:

    Lisäksi torni sortui hyvin hallitusti, samoin kuin kaksi edellistäkin. Sortumisaika ja tornin lujuus eivät voi pitää paikkaansa ilman räjäyttämisapua.

    Sen verran on tuntumaa, että olen räjäyttänyt 38 rakennusta, tehtaanpiippua ym. rakennelmaa pitkin Eurooppaa, pienemmistä räjäytyspurkutöistä puhumattakaan. Noille laskemille ( lisää vielä) juuri perustuvat kaavat, joilla panostetaan käytänössä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tiede? kirjoitti:

http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=114&conference=4500000000000580&posting=22000000037345373

Mitä jäi käteen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu