Ei ollut Peto-Jusseista tänään mihinkään. Kyllä parempi joukkue voitti, ja vieläpä näytöstyyliin. Pronssit jaetaan lauantaina lapualaisten kaulaan aivan varmasti. Ei sellaista ihmettä voi tapahtua, että jotain muuta tapahtuisi.
Me ollaan Suomen 3. paras naispesäpallojoukkue. Tai oikeastaan ollaan paras, mutta kävi huono tuuri Jyväskylää vastaan. Oltiin siinäkin otteluparissa perempia.
Naisten mitalit
TEEkoo2
3
673
Vastaukset 3
- wepwer
Jää ikävästi oikeiden pelien jalkoihin naisten kiihkeät temmellykset.
- on Suomessa
naisten palloilulajeista ylivoimainen ykkönen kaikilla mittareilla.
- antilapualainen
on Suomessa kirjoitti:
naisten palloilulajeista ylivoimainen ykkönen kaikilla mittareilla.
huvittavia nää lapuafanin jutut täällä :D ikää oli?
ne jyväskylätappiot mitään huonoa tuuria ollu. ottaako niin koville myöntää, että toinen yksinkertaisesti vaan oli kovempi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 901338
- 45707
- 20649
- 53608
Sinisilmäiselle tutulle miehelle
Iltaisin ikävä pahenee ja olet usein mielessä. Toivon merkitseväni sinulle paljon. On ihan hirveän vaikeaa miettiä, mit48600- 76576
- 46569
Nainen ... ala olemaan miehille täysin hyödytön
Otsikossa on paras neuvo jokaiselle naiselle, jonka hän voi koskaan saada. Moni mieshän ajattelee jo nyt, että naiset o132548Ylen typerät rinnastukset.
Näin YLE…..Saksassa ei ole äärioikeisto ollut vallassa sitten Hitlerin . YLEn toimittajille tiedoksi . Hitler oli Saksan183514- 41512