ROVANIEMEN IDOLS

ROVANIEMEN IDOLS KARSINTOJEN PARHAAT
TV:SSÄ TÄNÄÄN KLO 20.

NÄKYY OLUTHUONEELLA ...
3681
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

on tunkea tuonne idolsiin nolaamaan ittensä. Kaikenlaisia sekopää "laulajia" sitä maailmaan mahtuu. Ja yleensähän ne surkeimmat luulevat olvansa parhaimpia.

Äänestä

Kävikö juuri niin hassusti, ettei yhtään Rovaniemeläistä päässy jatkoon? Kaikki tuntu olevan muualta tulleita...

Äänestä
  • Ja kaikki tippuneetkin lauloivat paremmin, kuin Antti Tuisku.

    Näytti olevan Anan levyt motonetissä firstpricetuotteena 5e/kpl

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


TV:SSÄ KLO 20 kirjoitti:

ROVANIEMEN IDOLS KARSINTOJEN PARHAAT
TV:SSÄ TÄNÄÄN KLO 20.

NÄKYY OLUTHUONEELLA ...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu