Rovaseudun lukiolaiset

Tämä on lapsellinen gallup, mutta luetelkaapa omasta mielestänne Korkalovaaran-, Lyseonpuiston-, Muurolan- ja Ounasvaaran lukioiden paras muija/jätkä sen mukaan kumpaa sukupuolta olet. Minun äänet:

Korkalovaara: Henri B
Lyska: Mikko S
Muurola: Ville K
Ounasvaara: Tuukka H

ps. olen tyttö
121637
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Korkalovaara:Maaria M.
Muurola:Tanja K.
Lyska:Anniina K.
Oukku:Annu R.

Äänestä

ei edes lapsellinen vaan todella ääliömäinen gallup... ootat kai omaa nimeäs sieltä

Äänestä

Lopeta jo tuo penikkamainen homma ja tyhmät galluppisi voihan sentään !

Äänestä
  • Älkää vaivautuko valittamaan. Tässä ei mainita ammattikoulun edustajia koska te olette niin rumia !

    Äänestä

  • Gallupgirl kirjoitti:

    Älkää vaivautuko valittamaan. Tässä ei mainita ammattikoulun edustajia koska te olette niin rumia !

    lukio on käyty jo tuhat vuotta sitte. Eikö gallup-tyttelin oma nimi ole vielä ilmestynyt listalle, vai mistä yhtäkkinen kiukku? No, tee vielä muutama gallup niin eiköhän me se jollekki listalle saada. Mutta onneksi olkoon, tää on ainaki Vuoden typerin gallup.

    Äänestä

Ainoa viisas sana oli" Tämä on lapsellinen gallup" Sitä se onkin !

Äänestä
  • Ootte vaan kateellisia homot kun ette itse keksi parempaa gallupaihetta..

    Äänestä

  • Gallupgirl kirjoitti:

    Ootte vaan kateellisia homot kun ette itse keksi parempaa gallupaihetta..

    mie ainaki oon ihan älyttömän kateellinen

    Äänestä

Eikö sul oo parempaa tekemistä? Hanki elämä!

p.s Olen nuori mies

Äänestä
  • Eikö täällä ole valvontaa lainkaan? Saisi poistaa välittömästi kaikki tällaiset vähäjärkisten tyhmät hullutukset!

    Äänestä

  • Ylläpitjälle tiedoksi kirjoitti:

    Eikö täällä ole valvontaa lainkaan? Saisi poistaa välittömästi kaikki tällaiset vähäjärkisten tyhmät hullutukset!

    No ei sitä teilläkään näköjään ole mitään muuta tekemistä ku avautua toisten gallupeille, antaa näitten tehä näitä galluppeja, mitä se teitä haittaa?! Ihme avautujia.

    Äänestä

  • Huhhuh kirjoitti:

    No ei sitä teilläkään näköjään ole mitään muuta tekemistä ku avautua toisten gallupeille, antaa näitten tehä näitä galluppeja, mitä se teitä haittaa?! Ihme avautujia.

    Siis ei tää musta kauheen kamalalta vaikuta... aika viattomalta pikemminkin... vai pitäskö listata Roin rumimpia ilmestyksiä...? oisko se sit parempi? saa kai sitä söpöjä tyyppejä listailla... :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Aika äänestää kirjoitti:

Tämä on lapsellinen gallup, mutta luetelkaapa omasta mielestänne Korkalovaaran-, Lyseonpuiston-, Muurolan- ja Ounasvaaran lukioiden paras muija/jätkä sen mukaan kumpaa sukupuolta olet. Minun äänet:

Korkalovaara: Henri B
Lyska: Mikko S
Muurola: Ville K
Ounasvaara: Tuukka H

ps. olen tyttö

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu