Miksi rekatot ottavat

itsensä niin vakavasti?
8504
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

ylilaajentuneesta palstaegosta

Äänestä

älä matki! :D

Äänestä
  • samalla innokkuudella ja tunnollisuudella kuin rekatut? :D

    Äänestä

  • adrian kirjoitti:

    samalla innokkuudella ja tunnollisuudella kuin rekatut? :D

    rekattu ja vituttaa tollaset nikkivarkaat.

    Äänestä

Pöhöttynyt itsetunto ei salli muuta.

Äänestä
  • välistä se arki sit iskee takasi... Lähinnä sillon ku nyrjäyttää olkapääsä ku taputtaa itteesä selkään.

    Äänestä

  • old_profile_1967 kirjoitti:

    välistä se arki sit iskee takasi... Lähinnä sillon ku nyrjäyttää olkapääsä ku taputtaa itteesä selkään.

    Mutta minkäs teet. On vaikeaa olla vaatimaton kun on niin helvetin hyvä.

    Äänestä

mullon herneet nenässä jatkuvalla syötöllä.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 18 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


adrian kirjoitti:

itsensä niin vakavasti?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu