beavis

Tuolta telkusta tuuppaa aina joskus yöllä tollasta ohjelmaa kuin Beavis and Butthead. Rupes vähän mietityttää, että mikä on näiden kaiffareiden älykkyystaso. Tuntuu, että ne menee jo meitsikin alapuolelle.
1163
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ovat kuitenkin ihan keskitasoa, jos vertaa esimerkiksi poliitikkoihin meillä ja maailmalla. Tosin nämä tv :n kaverit ovat sentään edes rehellisiä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ja butthead kirjoitti:

Tuolta telkusta tuuppaa aina joskus yöllä tollasta ohjelmaa kuin Beavis and Butthead. Rupes vähän mietityttää, että mikä on näiden kaiffareiden älykkyystaso. Tuntuu, että ne menee jo meitsikin alapuolelle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu