Suunto T6c Running Pack

Onko kenelläkään kokemuksia kyseisestä Suunnon laitekokoonpanosta? Tulisi pelkästään juoksukäyttöön. Onko T6c hyvä laite?
Toimiiko Foot Pod niin kuin pitää, kuinka tarkka se on?

Hyviä/huonoja kokemuksia kenelläkään?

Kiitos jo näin etukäteen vastauksista!
21020
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Suunto T6 ja siinä GPS-POD. Loistava paketti, ja toimii myös hiihtäessä, pyöräillessä, rullaluistellessa...

Äänestä

Foot pod on tarkka kun kalibroit sen tarpeeksi hyvin ja juokset aina samalla askelpituudella.

Minulla löytyy GPS pod myös. Tämä kombinaatio t6-GPS on hyvä, joskin joskus GPS laitteen satelliittiyhteyden muodostus kestääkin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kyselevä kirjoitti:

Onko kenelläkään kokemuksia kyseisestä Suunnon laitekokoonpanosta? Tulisi pelkästään juoksukäyttöön. Onko T6c hyvä laite?
Toimiiko Foot Pod niin kuin pitää, kuinka tarkka se on?

Hyviä/huonoja kokemuksia kenelläkään?

Kiitos jo näin etukäteen vastauksista!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu