Pikku provo...

illan piristykseksi

http://www.lavoisier.com.au/index.php

kvasitiedettäkö vain?
2250
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ei ole varauksettomasti tuon näkemyksen takana mutta ei toisaalta halua teilatakaan sitä totaalisesti.

Äänestä
  • Saa kumminkin rahallista ja henkistä tukea laajaa arvostusta nauttivalta angloamerikkalaiselta Asshole Federation sisarjärjestöltä!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Horst_Stacheldraht kirjoitti:

illan piristykseksi

http://www.lavoisier.com.au/index.php

kvasitiedettäkö vain?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu