Kaksi minuuttia

Älkää hyvät ihmiset tulko ryhmäliikuntatunneille
myöhässä!!!
Se on todella ärsyttävää ja epäkunnioittavaa muita treenajia sekä ohjajaa kohtaan!

Sitäpaitsi se on turvallisuusriski.

please! Terveisin Ohjaaja
1241
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

on myös ohjaajia jotka aloittavat tai saapuvat tuntia vetämään myöhässä!!!!!!!!!!!

sekään ei ole hyvä tapa!!!!!!!!!!!!!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


aiemmin kiitos! kirjoitti:

Älkää hyvät ihmiset tulko ryhmäliikuntatunneille
myöhässä!!!
Se on todella ärsyttävää ja epäkunnioittavaa muita treenajia sekä ohjajaa kohtaan!

Sitäpaitsi se on turvallisuusriski.

please! Terveisin Ohjaaja

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu