Dayumilla v-mainen ihailija,

joka pyrkii erottamaan hänet varatusta rakastetustaan!
Mihin tämä maailma on menossa, kun varatut eivät voi naiskennella vapaasti ympäri kyliä!!!???
3156
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Tosi törkeetä!Ketä toi haittaa, jos ukko hoitaa lapsia?

Äänestä

onko keskustelukin kiellettyjen asioiden listalla?

Äänestä

Ei mitään käsitystä. Joku vanha papparainenko?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hävytöntä! kirjoitti:

joka pyrkii erottamaan hänet varatusta rakastetustaan!
Mihin tämä maailma on menossa, kun varatut eivät voi naiskennella vapaasti ympäri kyliä!!!???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu