Saanks mä epäillä?

Jessica 16wee

Mun poikaystävä sanoo, et suom. miesten mulkun keskipituus on 5 cm. Ittellä sillä on 8 ku seisoo. Sit se aina hokee sängyssä, et "eiks oo ihanaa ku saat isoo".
Mä oon kuvissa nähny paljon isompii. Oonks mä joku skeptikko, jos en usko sitä? Onks toi jätkä huijari?

5

2922

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ole mikään

      >Oonks mä joku skeptikko

      skeptikko, vaan provo!

    • Apina

      8cm haaaa haaaaaaaa haaa HAA HAH HAAA HAHAHA HAAAA!!!!!

      Tuu tyttö isin sylkkyyn ja koita kovalla 17cm (häpyluusta mitattuna).

      Ja se suomen keskipittahan on 15cm, et se jätkä on kyllä panemisen lisäksi vielä kusettanukin, et HAAA HAH HAH HAHAHAHAHAHAAAAAA HAAA HAAAAA HAHAHAHAHAHAHA HAAAAA!!!!!!!!

      Voi tyttö poloinen on joutunut tyytymään pikku kikkeliin ja on jäänyt kyrpä koittamatta, mutta kyllä apina Jessicaa nylkyttää jos vaan käsiinsä löytää. Apinan iso ja paksu kyrpä tunkeutuu pikku Jessican vaginaan ja Jessica on täysin voimaton vastustamaan "kun se tuntuu vaan niin hyvälle" ja pikku Jessica tuntee niin suurta nautintoa että taju lähtee;)

      • nimetön 29

        hah ha haa itelles.naurat alaikäisten seksielämälle
        ja vouhotat omalla tikullas.vetelen turpaan tuommosta pelleä


      • Apina
        nimetön 29 kirjoitti:

        hah ha haa itelles.naurat alaikäisten seksielämälle
        ja vouhotat omalla tikullas.vetelen turpaan tuommosta pelleä

        VAI ETTÄ OIKEEN TURPAAN MUA VETELET :D Se olis ki hauska nähä tapahtuvan :) Runkku, mee kotiis vemputtaan :D


    • Bonobo

      Leikkimielinen tarina, piristää ankeaa änkyräpalstaa! Oikeastaan ovela veto käytännön skeptisyyden tarpeen puolesta!
      Muistaakseni juttu on Seppo Hyrkäksen kirjasta "Viihdy vieraissa". Siinä neuvottiin juuri kertomaan kokemattomille tytöille tuo, jos itsellä on mitat millitasoa.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kiva kun SDP alkaa hallitsemaan Suomea

      Vanhat hyvät ajat taas palaavat ja kansa vaurastuu. Muistatteko vielä Sorsan aikakauden? Silloin Suomessa tehtiin jopa
      Maailman menoa
      269
      6877
    2. SDP:n lyhyt selviytymisopas

      1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p
      Maailman menoa
      80
      5471
    3. Keskisen kyläkaupassa Temun vaatteita myynnissä?

      Siis mitä? Miksi siis ei itse tilaisi Temusta samoja.
      Maailman menoa
      105
      4415
    4. SÄHKÖLASKU 1600 EUROA Ei tässä ole mitään järkeä

      https://www.is.fi/taloussanomat/art-2000011804443.html Kyllä täysin huijausta nämä sähkömarkkinat. Varsinkin pörssisähk
      Maailman menoa
      269
      3881
    5. Säästäminen on typerää, muistakaa äänestää demareita

      Säästäminen on typerää, koska aiheuttaa vain talouden taantumista ja lopulta tappaa potilaan. Demareiden tapa on satsat
      Maailman menoa
      64
      3619
    6. Toivoisitko

      Toivoisitko, että kaivattusi olisi introvertimpi tai extrovertimpi? Itsenäinen tai tarvitsisi enemmän apua/sinua? Osoit
      Ikävä
      146
      3269
    7. Olli Rehn: Eläkkeistä pitää leikata. Nyt tuli Lindtmanille kauhun paikka

      jos johtaa seuraavaa hallitusta. Purra: eläkkeisiin ei kosketa. Eikä tällä hallituskaudella varmasti kosketa, mutta seur
      Maailman menoa
      249
      2950
    8. Venäläiset varkaudessa

      Ja venäjä mieliset. Teitä kiinnostaa toisinajattelijat ja trafikista päätellen aika paljonkin. Kunhan aika koitaa tulee
      Varkaus
      275
      2211
    9. SDP:n budjetin peruskivi: "Rahaa nimittäin on!"

      Demarien talouspolitiikan ydin on usein tiivistetty klassiseen meemiin: rahaa on, kunhan se on jonkun muun rahaa. Vuoden
      Maailman menoa
      51
      1731
    10. Lupajaoston esityslista

      Ilmoitus rakennusvalvonntaan luvattomasta rakentamisesta. esityslistan 6pykälä Kyse on kulttuuritalon rakentamisesta jo
      Pyhäjärvi
      49
      1615
    Aihe