Haha täysin aiheellinen portsari keskustelu on ilmeisesti poistettu! Ei täällä ole tarkoitus kuin naputella joutavia. Heti kun alettiin puimaan jotain todellista asiaa, sensuuri puuttuu peliin (onkohan herra A tämän palstan valvoja)! Ei muuta ku hauskat jatkot.
taas se nähtiin.
suomi24 vai cccp24
61154
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
se oli. Oppiipahan olemaan baarissa ihmisiksi ku kerran pistetään jäähylle.
olen monta tapausta nähnyt kun syyön joka ei ole mitään tehnyt heitetään pihalle. minutki on joskus laitettu ulos vaikka en mitään ole tehnyt. sanotaan vain että kai sinä jotain teit. kyllä semmoinen vituttaa kun maksaa narikan ja pääsymaksun sitten näytetään ovea.
Siellä on tyyli muuttunut mielivaltaiseksi viime aikoina, siellä oli nainen karaoke vetäjänä eikä mitään ongelmia, Vetäjä vaihtui ja tyyli. Nyt saa pelätä tosissaan järjestyksen valvojia.
siis et turhaan heitetaan ulos uhrit eik tappelun alottajia.. ne jotka alotti jatkaa iltaan kuin |nothing happends| just joo.. kemis tota joutuu katteleen tietys paikas aika useesti mita oon kuunnellu
Moikka
vasta olen kyseisessä paikassa alkanut käymään ja minun mielestä siellä ainakin kaikki saa laulaa rauhassa,en mie ole ainakhaan nähnyt sellaista.Totta te kerrotta sellaisista ovi/karaoke miehista eteenpäin heidän esimiehille..vai eikö ole muka selviä näyttöjä tilanteesta...kuka sielä nyt sitten vetääkää karaokea!!!!listatkaa sitten parhaat asiakas palveliat siitä talosta vetäjät...jotta voi itsekin kiinnittää asiaan huomiota...EN TUNNE KETÄÄN NIISTÄ
On vahva epäilys että järjestyksen valvojat pelkää rasisti syytöksiä, ei uskota todellisia asioita, vaan pistetään paikkakuntalainen joka ei todennäköisesti nosta syytteitä ulos vauhdikkaasti, ilman selityksiä. Onko tämä rasismia valkolaisia kohtaan.