Kun pieni ja mitätön purnukka risifruttia, valmistettuna vaatimattomista ja edullisista raaka-aineista maksaa n. 1.10 euroa ja puolen kilon suklaakeksipaketti maksaa saman verran, niin on sanomattakin selvää kummasta syö enemmän ja pidempään mutta kysymys kuuluukin - onko suklaakeksipaketti älyttömän halpa vaiko risifrutti hävyttömän kallis?
Kumpaa itse ostaisit?
Kumpaa itse ostaisit?
Vastaukset
Vanhimmat
Ei vielä vastauksia
Aloittaja odottaa vastauksia. Kerro oma näkemyksesi ensimmäisenä.