Täysjoustomaastopyörä.
osta pois
8672
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
tuosta pyörästä 5 markkaa !!
kun lyö ensin kätensä paskaan ja sitten yrittää täällä sitä toisille myydä.
Kyllä paskallakin on arvoa, kun se paketoidaan ja nimetään oikein. Jos kaveri yrittää myydä pyöräänsä ja asettaa sille lähtöhinnaksi 0 €, niin en kyllä lähtisi suuremmin piruilemaan. Taisi itsekin tietää, mitä oli myymässä.
Pyörähän on poikkeuksellisen ruma ja sen olisi voinut ostaa jo sillä perusteella. Pari terassi keikkaa ajeltuna sen olisi voinut jättää lukitsematta asemalle ja seurailla sitten kenelle se on kelvannut:-)
Taisi myyjä lopulta huutaa pyörän itselleen.
ainoastaan lannotteena, eikä tuo romu käy edes siihen. Noiden täysjoustopyörän irvikuvien myynti pitäs lailla kieltää, jäis monet pettymykset ihmisillä kokematta. Toivottavasti oli omistaja joka tuosta muka 300€ huuti, muussa tapauksessa huutaja löi kätensä syvälle paskaan.
Mihnä se jousto on?
joku makso tosta 300 €... ei saatana
Ihan oikeasti karmean näköinen laite...
...tosi maastopyöräilijän käytössä se on kuitenkin aina 2 cm paksun kuran peitossa ja täynnä naarmuja ja kolhuja.
Toinen asia ovat sitten nämä meikatut janulofsvenssonit, jotka tiukissa trikoissa harrastavat kimppakivaa Keskuspuiston fiineillä poluilla ja kiillottelevat superkalliita pyöriään.