Kenen palstalaisen kanssa olet ollut napit

ja mistä syystä niin on tapahtunut.

Yritän olla kirjoittamatta sitä Niin?-sanaa, mutta tiedättekö mitä...SE EI ENÄÄ ONNISTU!

Niin!?
16597
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 16

Vanhimmat

tuntemattomalta taholta, siis puskista. Mut mä rakastan nakkikioski-tappeluita :D...

Äänestä
  • Nakeillako siellä miekkaillaan :P

    Äänestä

  • UPDATE_7273166 kirjoitti:

    Nakeillako siellä miekkaillaan :P

    ja monte, perk, saat, helv, vit. HUH, helpotti kummasti, kun sain purkautua:))

    Äänestä

  • Widdtuuntunut kirjoitti:

    ja monte, perk, saat, helv, vit. HUH, helpotti kummasti, kun sain purkautua:))

    iha iisisti hei buddy :P

    Äänestä

  • UPDATE_7273166 kirjoitti:

    Nakeillako siellä miekkaillaan :P

    siis tuntui ihan samalle, kuin nakkarilla. Nythän täällä ei tapella enää ollenkaan...on niin seesteistä, että..

    Äänestä

  • cookos kirjoitti:

    siis tuntui ihan samalle, kuin nakkarilla. Nythän täällä ei tapella enää ollenkaan...on niin seesteistä, että..

    Myrskyn jälkeen on pouta sää

    Äänestä

  • UPDATE_7273166 kirjoitti:

    Myrskyn jälkeen on pouta sää

    sitä oli jossain vaiheessa, mut kun rekkauduin, ei nimmariakaan voinu käyttää väärin. Eiköhän siitä oo osasa saanut jokainen.

    Äänestä

vastakkain

Papeete -> oma syy
Ratikka -> oma syy
timanttia -> oma syy

Yleensäkin kaikkien kanssa kenen kaa saa riitaa aikaan ja aina oma syy :D

Äänestä

ja yrmion kanssa. Ja millon mistäkin syystä.

Äänestä
  • palvoo sua suurin osa, joten leikkitappeluita teillä.

    Äänestä

  • papeeten ja syyn .. oma syy.

    Äänestä

  • minua et oo saanu suuttumaan. Ei mua kyllä kukaan muukaan, ei ees puskat. Marrarilta sain joskus jopa kiitosta moisesta venyvyydestä.

    Mut voi sitten mun ukko-parkaa, sen päällehän ne meni.

    Äänestä

itseni joutua napit vastakkain kenenkään kanssa, jos meinaat sitä, että oikeesti hiillytään.
Yksi puska on mulle haistatellut - mutta kun puskilla ei oo identiteettiä, niin en voi sanoa, kenen kanssa.

Mistä syystä? No se piti mua tyhmänä tai ilkeenä tai molempina.

Äänestä

en kenenkään. Toinen osapuoli saattaa olla erimieltä. Ajoittain oon saattanu "hieman" kiihtyä joistakin asioista. =)

Äänestä

erimielisyyksiä vissiin kaikkien kanssa mutta ei mitään henkilökohtasta. Samasta asiasta josta olen väitellyt vaikkapa Ratikan kanssa oisin väitellyt kenen tahansa muunkin kanssa. Ei mitään henk. koht. ole ketään vastaan.

Äänestä

mutta ne on yleensä ollut jotain erimielisyyksiä mielipiteissä ja niistä ei ole jäänyt paha mieli. :)

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


VASTAKKAIN!, kirjoitti:

ja mistä syystä niin on tapahtunut.

Yritän olla kirjoittamatta sitä Niin?-sanaa, mutta tiedättekö mitä...SE EI ENÄÄ ONNISTU!

Niin!?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu