tarkoituksena saada nesteitä pois, on tullut syötyä asioita joita ei saisi syödä joten kaikki halukkaat mukaan :) Päättäkööt jokainen mitä lisää/poistaa paastosta mutta itse menen näillä:
- kahvi
- sokeriton mehu (korkeintaa 2dl/pv)
- hedelmät (banaania korkeintaan 1/pv)
- vissyt ja sokerittomat limut
Ja kappas vain paino on n.3kg vähemmän 3 päivän päästä, sitten jatketaan siitä mikä viimeksi meni pieleen HUOM paremmalla menestyksellä.
3 päivän hedelmä/mehu paasto!
Lähtee nyt käyntiin
4
1350
Vastaukset
- kokeilija...
-tee, ei sokeria, pitäisikö jättää maitokin pois?
-banaania 1-2 päivässä
-vettä
-jotain sokerittomia mehuja - plösö
haluaisin tieätää että lähtevätkö kilot lopullisesti
- paastoilua
-tee
- vettä
- sokeriton limu 1 lasi
-porkkana/ banaani - omasaldoeilen
- vettä
- glögiä
- kahvia
- 1 kurkku
- 2dl sosetta
Laihdun todella hitaasti johtuen kilpirauhasen vajaatoiminnasta.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.693254Kesä, kesä!
Veikkaan, ettet juuri nyt ikävöi minua, ehket enää koskaan? Näkemättömyys on laimentanut tunteet, ja katselet iloisena k91881Miksi sanotaan että Suomella on suuri armeija, tykistö jne.
Asioita tarkemmin seuranneet tietävät että tuolla Ukrainassa palaa kuukaudessa sen verran mitä Suomella on kokonaisuudes2241269- 1291058
- 991002
- 60954
Miksi nuori ottaa hatkat? Rajut seuraukset: seksuaalinen hyväksikäyttö, väkivalta, huumeet...
Lastensuojelu on kriisissä ja nuorten ongelmat kasvussa Suomessa. Hatkaaminen tarkoittaa nuoren luvatta poistumista omil67936Shokki! Suuri seikkailu -kisassa todellinen jättiyllätys - Tämä muutos järkyttää varmasti monia!
No nyt on kyllä aikamoinen ylläri, peli todellakin kovenee…! Lue lisää: https://www.suomi24.fi/viihde/shokki-suuri-seik6885- 84879
- 34810