Täytyy aivan ihmetellä, mistä tuo Fet1 oikein kaiken energiansa ammentaa. En ole aikaisemmin nähnyt kenenkään kirjoittavan sellaisia tekstimääriä, kuin mitä tämä herra tekee.
Ihmettä piisaa
fysiikastako kyse
6362
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
noista viesteistä mieleen Raamatun tekstit!
Samanlaista sisällötöntä jorinaa molemmat!
ei ole mitään muuta tekemistä päivisin, niin kyllä vaan tekstiä pukkaa...
Tossa laskeskelin, että 100 000< nettiviestiä on taitanut jo täyttyä. Silti en ole ydinreaalissani kuin alkuun päässyt!)
Niin ja tosiaan huomaa, että SUPO/NSA/TVO/Posivat/Tem suluttaa tavan takaa nettilinjojani päiväkausiksi. Tällaisiin rupunetteihin, kun tämäkin on saan miltei solkenaan triplata samat tekstit, jotka maamme ydindiktatuuri poistelee solkenaan. Lisäksi mulla on jatkuvasti liukuvat porttikiellot vähintään joka kolmanteen nettifoorumiimme.
Olisiko tällainen perustuslakiemme vastainen valtioväkivaltakoneiston riekkuminen, virannmomaispainostusmerineen, jopa kotiini USEASTI lähetettyine Karhuryhmineen sulkenut kenen tahansa muun maamme kansalaisen suun jo aikapäiviä sitten. . .Öö. .olisi!
____________________________________
siellä snadisti handuus, mutta lopeta toi tyhjän päiväinen kirjoittelu!
Ps. Kuulin, että SUPO olis tulossa taas huomenna vierailulle sun luo. Ole varuillas!
Tuo teksti syntyy automaattikirjoituksena. Ei sitä voi muuten selittää.
Joutilaisuus ajaa nykyään nuoria miehiä käsittämättömiin tekoihin. Jos käyttäisi aikansa johonkin hyödylliseen toimintaan, opiskeleisi vaikka vain elämää, menettelisi paljon vastuullisemmin.
Yksi vuosia sitten näillä palstoilla temmeltänyt nuorimies sai tuomion tietoliikenteen häirinnästä ja lähestymiskiellon nettiin määräajaksi. On tainnut kielto jo päättyä. Ei ole tainnut hoito tehota.