Kuinka monta avausta

juuri tällä sivulla on sinulla avaamatta/lukematta?
Mulla 8. Kaikki muut olen klikannut auki ja lukenut.
4132
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Olen näköjään avannut 14 40:stä otsikosta, mutta kohta tilanne paranee.

Äänestä

etusivulta.

Äänestä

17...

Äänestä

En ole kauheesti ehtinyt lukemaan ja keskittymään, kun puuhailen kaikkea muuta samalla.
Meillä naisilla on aina monta rautaa tulessa ja uutta homma pukkaa koko ajan...., jos ei olisi, niin keksitään.. =D

terveisin: Supertouhutypy
(olenko menossa vai tulossa?)

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


.-.-.-.-. kirjoitti:

juuri tällä sivulla on sinulla avaamatta/lukematta?
Mulla 8. Kaikki muut olen klikannut auki ja lukenut.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu