NP kauppakeskuksessa

Avaako NP samassa paikassa tehtaanmyymälän? Vai muuttaa muualle. Eikö se nyt ollutkaan tehtaanmyymälä? Se vaikutti siltä. Vaatimaton sisustus ja aivan kuin olisi myyty loppueriä??? Kerran kävin. En mitään löytänyt.
31108
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kauppa käy huonosti, aukioloajat rasittavat ja ennenkaikkea: liikevuokra todella kova

Äänestä
  • myyjä, vaalea, aika isokokoinen ja puhu paljon, sain tietää jo eka kerralla miehenki nimen, mutta pari-kolme kertaa käytyäni en löytänyt mitään sopivaa.

    Äänestä

  • puhelias kirjoitti:

    myyjä, vaalea, aika isokokoinen ja puhu paljon, sain tietää jo eka kerralla miehenki nimen, mutta pari-kolme kertaa käytyäni en löytänyt mitään sopivaa.

    olisi pitänyt vähän laskeskela kannattaako tuolla valikoimalla ihan kauppakeskukseen mennä. Valikoima ei kyllä siihen riittänyt eikä millään pahalla, mutta ei myyntityylikään eikä tuotteetkaan oikein passaa siihen hommaan...Kyllä näki heti, kun oli avattu, ettei tule toimimaan. Torppiin sopiva liike...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mitähhh? kirjoitti:

Avaako NP samassa paikassa tehtaanmyymälän? Vai muuttaa muualle. Eikö se nyt ollutkaan tehtaanmyymälä? Se vaikutti siltä. Vaatimaton sisustus ja aivan kuin olisi myyty loppueriä??? Kerran kävin. En mitään löytänyt.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu