löytyykö kemistä

ruokapaikkaa? onko shamaanissa hyvä ruoka? entä cumulus?
4659
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Hei!
Samaanissa on hyvä ruoka, mutta aukioloajat kantsii tarkistaa. Jos on illalla menossa syömään, niin se on jo kiinni.
Cumuluksesta saa sitä perusravintolaruokaa.Eli joka cumuluksessa maistuu samalle.
Myös ravintola Merihovissa on ruokaravintola, jota suosittelen. On hyvä ruoka eikä joka paikassa ole samaa tarjolla. Tietty on myös pizzerioita, joista saa muutakin kuin pizzaa. Esim. Roma.

Äänestä
  • taidamme kokeillakkin tuota merihovia...

    Äänestä

  • vastauksista!! kirjoitti:

    taidamme kokeillakkin tuota merihovia...

    Puistopavijongissa saa nykyään muutakin todella hyvää ruokaa kuin pizzoja, itse suosittelen ruukkujen kokeilemista...

    Äänestä

  • Hyvä on ruoka Samaanissa ai niin, että oli

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


hyvää.......-------- kirjoitti:

ruokapaikkaa? onko shamaanissa hyvä ruoka? entä cumulus?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu