Hei,
osaisiko joku kertoa mitä on antivoimistelu? Auttaako se selkävaivoihin ja löytyykö siitä nettisivuja, josta saisin tietoa tästä minulle uudesta voimistelulajista?
Antivoimistelu?
8
1867
Vastaukset
- Tiedonjanoinen
Tätä tarkoitan, mutta mistähän löytäisi tästä jumppaohjeita?
- strömsö..
Tiedonjanoinen kirjoitti:
Tätä tarkoitan, mutta mistähän löytäisi tästä jumppaohjeita?
Kannattaisi varmaan katsoa tuo Strömsön lähetys netistä. Siinä tehtiin muutamia harjoituksia.
- Tiedonjanoinen
strömsö.. kirjoitti:
Kannattaisi varmaan katsoa tuo Strömsön lähetys netistä. Siinä tehtiin muutamia harjoituksia.
Katsoin kyllä Strömsö-ohjelman. Haluaisin vain saada enemmän irti antivoimistelusta! Please, kertokaa lisävinkkejä jos tiedätte!
- på svenska
Tiedonjanoinen kirjoitti:
Katsoin kyllä Strömsö-ohjelman. Haluaisin vain saada enemmän irti antivoimistelusta! Please, kertokaa lisävinkkejä jos tiedätte!
http://www.antigymnastique.com/Suedois/Antigymnastik_H_lsa_jan_2007.pdf
- in english
på svenska kirjoitti:
http://www.antigymnastique.com/Suedois/Antigymnastik_H_lsa_jan_2007.pdf
http://www.antigymnastique.com/anglais/auto.html
ja sitten vaan googlettamaan lisää... - Tiedonjanoinen
in english kirjoitti:
http://www.antigymnastique.com/anglais/auto.html
ja sitten vaan googlettamaan lisää...Kiitos ystävät!
nyt sain informatiivisiä nettisivu vinkkejä aiheesta. Tilasin jo kirjankin Kroppen har sina skäl.
- korkkipallo
Siitä Strömsö-ohjelmasta vielä,mistäköhän löytäisin sellaisen korkkipallon,jolla "jumpattiin" jalkapohjia?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja2252960Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1842606Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1101227Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies1351144- 701078
Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait2901060Lapsien pakko kasteesta on luovuttava.
Eikö olisi parempi siirtää kaste rituaali rippikouluun,kun 15v.tietävät jo itse haluaavatko tulla kastetuksi juutalais-k5831055Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka3481022Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20959Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22808