Saapa nähä millon.....

41353
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

on tosi asia myös kemissä.

Äänestä

rosvoja, rosvoja!!

Äänestä

näitä joudutaan katosomaan läpi sormien. Oottakaa vaan niin maahan muuttajat tekevät tätä kohta kemissä..

Äänestä

Eihän se muuta. Tosin nämä pojat on virkavallan asiakkaita, joten lisäävät sitäkautta jotenkin työpaikkoja, tai ainakin työtä. :D

Mutta siis neljän tumman miehen aiheuttama yksittäistapaus vain...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ammun kirjoitti:

http://www.kaleva.fi/plus/Miesjoukko_ry%F6sti_miehen_Ainolanpuistossa_782507 0

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu